Polish money in hand. Clipping path included.

Kredyt pozabankowy

Ten tekst poświęcimy na temat kredytu pozabankowego. Klient w ramach wniosku może otrzymać nawet do 7500 złotych, a okres od 3 do 24 miesięcy. Aby otrzymać pieniądze należy:

  • mieć ukończone 18 lat,
  • posiadać polskie obywatelstwo oraz ważny dowód osobisty,
  • mieć własny rachunek bankowy,
  • mieć stały dochód,
  • własny telefon komórkowy oraz adres e-mail.

Gdy spełniamy powyższe warunki należy wypełnić wniosek na stronie internetowej, wybrać kwotę oraz okres, który będzie nam potrzebny do spłaty pożyczki. Następnie należy na rachunek bankowy przekazać złotówkę w celu potwierdzenia swoich danych osobowych. Decyzja o przyznaniu lub nie pożyczki jest podejmowana w ciągu kilku minut. Po wypełnieniu wniosku oraz zweryfikowaniu danych gotówka wpłynie bezpośrednio na wskazany przez nas rachunek bankowy. Na koniec należy tylko spłacać comiesięczne raty. W ramach wniosku możemy otrzymać tylko jedną pożyczkę. Przed spłatą pożyczki obecnie spłacanej nie może złożyć wniosku o kolejną pożyczkę. Jeżeli klient widnieje w rejestrze dłużników to jego sprawa zostanie rozpatrzona indywidualnie.

Pożyczkodawca nie wymaga wpłaty przed udzieleniem pożyczki co przedstawia jego ofertę w dobrym świetle, ponieważ są znane firmy, które po wpłacie opłaty przed udzieleniem pożyczki po prostu znikają lub stawiają nowe warunki, które były nie znane klientowi przed złożeniem wniosku.